Volkswagen Golf kenteken check
Check het kenteken van een Volkswagen Golf gratis: APK en gebreken, tellerstandoordeel, terugroepacties en import. Daaronder staat wat de RDW-gegevens zeggen over alle 248.119 Golfs op Nederlands kenteken.
Check een Golf op kenteken
Verzekerd en niet geëxporteerd
Alle personenauto's: 2,7%
6.559 auto's; alle personenauto's: 6,5%
Over 1.619 nieuwe Golfs
Hoeveel Golfs rijden er per bouwjaar?
Op 17 oktober 2026 stonden er 248.119 Volkswagen Golfs met een WA-verzekering op Nederlands kenteken: alle Golfs, inclusief Variant, GTI, GTE en Cabriolet; zonder Golf Plus en Golf Sportsvan. De meeste zijn uit 2015 (18.411 stuks).
| Jaar van eerste toelating | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2026 | 1.617 | 0,7% |
| 2025 | 4.729 | 1,9% |
| 2024 | 4.246 | 1,7% |
| 2023 | 5.054 | 2,0% |
| 2022 | 7.279 | 2,9% |
| 2021 | 12.311 | 5,0% |
| 2020 | 11.676 | 4,7% |
| 2019 | 11.644 | 4,7% |
| 2018 | 12.735 | 5,1% |
| 2017 | 13.843 | 5,6% |
| 2016 | 12.663 | 5,1% |
| 2015 | 18.411 | 7,4% |
| 2014 | 17.210 | 6,9% |
| 2013 | 17.008 | 6,9% |
| 2012 | 10.219 | 4,1% |
| 2011 | 11.513 | 4,6% |
Bron: RDW open data, peildatum 17 oktober 2026.
Op welke brandstof rijdt de Golf?
Naar schatting rijdt 74,2% van alle Golfs op benzine. Bij de Golfs vanaf 2020 heeft 54,8% een elektromotor naast de verbrandingsmotor: een (mild) hybride of een plug-in hybride.
| Bouwjaar | Benzine | Hybride of plug-in hybride | Diesel | Elektrisch |
|---|---|---|---|---|
| 2005 tot en met 2012 | 94,6% | 0% | 5,4% | 0% |
| 2013 tot en met 2019 | 78% | 6,1% | 10,9% | 5% |
| 2020 tot en met 2026 | 37,1% | 54,8% | 2,6% | 5,5% |
Steekproef van 3.300 Golfs (150 per bouwjaar vanaf 2005), gewogen naar het aantal auto's per bouwjaar. "Hybride" omvat ook mild-hybrides. Bron: RDW open data.
De meest geregistreerde APK-gebreken bij de Golf
We hebben de APK-keuringen van 2.700 Golfs van 4 jaar en ouder bekeken: 6.808 keuringen in de RDW-gegevens van de afgelopen jaren. Bij 38,7% daarvan werd minstens één gebrek geregistreerd. Dit kwam het vaakst voor:
| Gebrek | Aantal keer | Per 100 keuringen |
|---|---|---|
| Bandenspanning niet op juiste waarde | 502 | 7,4 |
| Band onvoldoende profiel | 450 | 6,6 |
| Dimlicht onjuist afgesteld | 415 | 6,1 |
| Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af | 221 | 3,2 |
| Veer gebroken of gescheurd | 186 | 2,7 |
| Band beschadigd | 173 | 2,5 |
| Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt | 162 | 2,4 |
| Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse | 153 | 2,2 |
| Schijf-, trommelrem loopt niet vrij | 142 | 2,1 |
| Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht | 136 | 2 |
Daarnaast noteert de keurmeester adviespunten die geen afkeuring zijn, zoals "band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm" en "overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen". Bij een Golf die je wilt kopen, zie je de gebreken per keuring in de kentekencheck. Banden, verlichting en de vering zijn dus de punten om bij een bezichtiging extra op te letten.
Bron: RDW open data (keuringen en geconstateerde gebreken), steekproef zoals hierboven, alleen Golfs met een eerste toelating tot en met 2022.
Tellerstand en terugroepacties
Bij 6.353 Golfs is het tellerstandoordeel van de RDW "onlogisch": 4,5% van de 140.152 Golfs met een oordeel, tegen 2,7% bij alle personenauto's. Dat is een signaal, geen bewijs van fraude; lees wat het tellerstandoordeel betekent. Bij 6.559 Golfs staat een terugroepactie van de fabrikant open; het herstel is gratis voor de eigenaar.
Wat kost een Golf?
| Jaar van eerste toelating | Gem. catalogusprijs | Gem. massa rijklaar |
|---|---|---|
| 2026 | € 45.660 | 1.575 kg |
| 2025 | € 44.608 | 1.546 kg |
| 2024 | € 45.455 | 1.405 kg |
| 2023 | € 45.484 | 1.380 kg |
| 2022 | € 44.310 | 1.432 kg |
| 2021 | € 43.670 | 1.454 kg |
| 2020 | € 37.902 | 1.442 kg |
| 2019 | € 38.968 | 1.400 kg |
| 2018 | € 35.242 | 1.358 kg |
| 2017 | € 33.836 | 1.327 kg |
| 2016 | € 31.714 | 1.315 kg |
De catalogusprijs is de prijs bij de eerste registratie, inclusief btw, bpm en fabrieksopties. Een benzine-Golf uit 2019 van 1.400 kg massa rijklaar betaalt in de provincie Utrecht € 203 wegenbelasting per kwartaal. Reken het voor jouw Golf uit met de wegenbelastingcalculator en schat de waarde met de autowaardecalculator.
Welke kleur heeft een Golf meestal?
| # | Kleur | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|---|
| 1 | Grijs | 93.759 | 37,8% |
| 2 | Zwart | 78.509 | 31,6% |
| 3 | Blauw | 33.836 | 13,6% |
| 4 | Wit | 28.949 | 11,7% |
| 5 | Rood | 6.149 | 2,5% |
| 6 | Groen | 3.880 | 1,6% |
Veelgestelde vragen
Hoeveel Volkswagen Golfs rijden er in Nederland?
Op 17 oktober 2026 stonden er 248.119 Volkswagen Golfs met een WA-verzekering op Nederlands kenteken (alle Golfs, inclusief Variant, GTI, GTE en Cabriolet; zonder Golf Plus en Golf Sportsvan). De meeste komen uit 2015: 18.411 stuks.
Hoe check ik het kenteken van een Volkswagen Golf?
Vul het kenteken in bij de kentekencheck op deze pagina. Je ziet dan gratis de APK-datum en de gebreken per keuring, het tellerstandoordeel van de RDW, openstaande terugroepacties, of de auto geïmporteerd is en wat de wegenbelasting kost.
Welke APK-gebreken komen het meest voor bij de Volkswagen Golf?
In onze steekproef van 2.700 Golfs van 4 jaar en ouder waren dat vooral bandenspanning niet op juiste waarde, band onvoldoende profiel, dimlicht onjuist afgesteld. Bij 38,7% van de 6.808 APK-keuringen werd minstens één gebrek geregistreerd.
Hoeveel wegenbelasting betaal je voor een Volkswagen Golf?
Dat hangt af van het gewicht en de brandstof. Een benzine-Golf uit 2019 weegt rijklaar gemiddeld 1.400 kg en betaalt in de provincie Utrecht € 203 per kwartaal (tarieven per 1 juli 2026). Bereken het bedrag voor jouw Golf op kenteken met de wegenbelastingcalculator.
Verantwoording
Alle cijfers komen uit de open data van de RDW, opgehaald op 17 oktober 2026. We tellen personenauto's met een WA-verzekering die niet als geëxporteerd te boek staan. Brandstof en APK-gebreken staan in aparte RDW-bestanden zonder modelnaam; die hebben we berekend op een steekproef van 150 Golfs per bouwjaar, verspreid over het jaar. Meer over onze werkwijze staat in de methodologie en het onderzoek hoeveel auto's er in Nederland zijn (2,5% daarvan is een Golf).